Klients: Carphatia

Uzņēmums Carpathia ir vadošais pārvaldītu hostinga un hibrīda mākoņdatošanas pakalpojumu sniedzējs lielajiem ASV uzņēmumiem un federālajām aģentūrām. Uzņēmumam Carpathia bija jānodrošina integrācija ar vairākiem trešo pušu risinājumiem sistēmu monitoringa, biļešu izmantošanas un mākoņmitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, lai atspoguļotu pilnīgu uzņēmuma darba plūsmu portālā.

Tas prasīja izteikti interaktīvas izstrādes pieejas ieviešanu, lai pastāvīgi dalītos ar informāciju un iegūtu klienta viedokli, vienlaikus izstrādājot un ieviešot tādu instrumentu kopumu, kādam nav analogu tirgū.

Īstenotais risinājums

  • Domēnā ieviestā biļešu izmantošanas risinājuma pamatā ir ServiceNow risinājums, kas apkopo biļetes, uzdevumus un problēmas visā portālā un ārējās monitoringa sistēmās un nodrošina lietotājiem iespēju pārvaldīt darbu, pamatojoties uz automatizētu biļešu piešķiršanu.
  • Iekļautā automatizētā atbilstības nodrošināšanas platforma nodrošina atbilstību standartiem, tostarp FEDRAMP, HIPAA vai DIACAP.

Būtiskākie ieguvumi

  • Laiks līdz jaunu komponenšu nonākšanai tirgū samazināts no trīs līdz vienam mēnesim.
  • Nodrošināta ātra reakcija uz uzņēmējdarbības izaicinājumiem ar īstenošanas ciklu 6 nedēļas.
  • Nodrošināta konkurētspējīga lietojamība, navigācija un dizains.

TEHNOLOĢIJAS

Lietotāju saskarne: HTML/CSS, JavaScript, jQuery, AngularJS, DWR

Servera puse: Java SE, OSGi, Spring, Hibernate, iBatis, Karaf, Dozer, JetLang, Mapstruct

Datubāze: PostgreSQL, NoSQL (OrientDB)

Integrācija: Apache Camel, REST, CXF, Jackson, OpenAM, JAAS, ServiceNow API, LDAP, Amazon Java SDK

Izstrāde: Ansible, Docker

Tehnoloģiskais partneris


Veiksmes stāsti


Carpathia

„Esmu sadarbojies ar daudziem izstrādātājiem, testētājiem un analītiķiem pēdējos 20 gadus, un septiņus gadus no tiem ROI ir pastāvīgi nodrošinājis mūsu projektiem vistalantīgākos un visuzcītīgākos darbiniekus, ar kādiem man bijis tas gods strādāt visas manas karjeras laikā. Pasaules līmenis!”

Stīvens Mālštets (Stephen Mahlstedt)
Carpathia platformas izstrādes direktors

Vairāk veiksmes stāstu ATRODI ŠEIT !