Kāpēc sadarboties ar mums?

 

KOMPETENCE

  • Mēs izprotam klientu biznesa vajadzības, pārzinām tehnoloģijas un strādājam vienotā komandā ar klientu, tādā veidā palīdzam klientiem uzlabot organizācijas darbību un radīt augstāku pievienoto vērtību.
  • Atzīta ilgtermiņa pieredze apjomīgu, komplicētu sistēmu izstrādē.
  • Plašs un attīstīts IT pakalpojumu klāsts.

KOMANDA

  • Atzinību guvusi un pieredzējusi vadības komanda.
  • 220 augsti kvalificēti IT profesionāļi.
  • Daudzvalodīgs personāls, kas pārzina angļu, krievu, vācu un latviešu valodu.
  • Ātra piekļuve plašam tehnoloģisko zināšanu kopumam, pateicoties starptautiskajam tīklam.

KVALITĀTE

  • Mūsu mērķis ir nodrošināt izcilu pakalpojuma piegādes kvalitāti
  • To pierāda ilgtermiņa sadarbība ar klientiem un biznesa izaugsme, kas vērsta uz ilgtspēju.

 

Veiksmes stāsti


SAP

„Mēs uzņēmumā SAP IT nodrošinām, ka kolēģi var efektīvi strādāt jebkurā vietā, pateicoties aizraujošu, vienkārši lietojamu un inovatīvu mobilo tehnoloģiju ieviešanai. ROI ir lielisks partneris šī uzdevuma īstenošanai. Uzņēmums ir ļoti uzticams, inovatīvs, ar ko sadarboties ir prieks – tas tik tiešām ir augstākā līmeņa partneris kritiski svarīgu uzdevumu izpildei! Pateicamies visiem ROI darbiniekiem par viņu aizrautību un mērķtiecību.”

Dr. Olivers Gūtceits (Oliver Gutzeit)
SAP IT direktors mobilo tehnoloģiju jautājumos

T-Mobile

„Vēlos pateikties uzņēmumam Exigen Services par lielisko darbu. Tas ir izcils darbs, ko paveikusi patiešām lieliska komanda.”

Georgs Gijanikopuloss (Georg Giannikopoulos)
T-Mobile Germany projektu vadītājs

AS ABLV Bank

„Mēs esam sadarbojušies ar uzņēmumu Exigen Services Latvia vairāku ļoti sarežģītu projektu ietvaros. Šā uzņēmuma speciālisti ir pierādījuši sava darba augsto kvalitāti praksē, nodrošinot funkcionālu informācijas sistēmu sekmīgu īstenošanu.”

Rolands Citajevs
AS ABLV Bank valdes loceklis, IT direktors (CIO)

SEB banka

„Exigen Services Latvia ir apliecinājis sevi kā augsti kvalificēts IT uzņēmums ar profesionāliem darbiniekiem, kuri var īstenot sarežģītus IT projektus un nodrošināt augstas kvalitātes apkalpošanu un atbalstu.”

Tatjana Vasiļjeva
SEB bankas IS izstrādes nodaļas vadītāja

Hotelplan Management AG

„Exigen Services Latvia ir mūsu partneris programmatūru izstrādes jomā kopš 2012. gada. Uzņēmums nodrošina pakalpojumus profesionāli, pateicoties ļoti kvalificētam un vienlaikus draudzīgam personālam. Exigen kompetence digitālo, tīmekļa un mobilo risinājumu jomā ir bijusi ļoti svarīgs mūsu aktivitāšu panākumu nodrošinātājs.”

Kristians Kaizers (Christian Kiser)
Hotelplan Management AG direktors grupas projektu un e-komercijas risinājumu jautājumos

Euroffice

„Euroffice Group ir augošs uzņēmums, kuram ROI kā partneris ir bijis neatsverams. Uzņēmums mums nodrošināja talantīgu programmatūras izstrādātāju un testētāju komandu, ko mums bija iespējams palielināt, nodrošināt lielāku darba apjomu. Tas, savukārt, ir ļāvis turpināt mūsu uzņēmuma izaugsmi.”

Marks Gibards (Mark Gibbard)
Euroffice Ltd IT direktors

Carpathia

„Esmu sadarbojies ar daudziem izstrādātājiem, testētājiem un analītiķiem pēdējos 20 gadus, un septiņus gadus no tiem ROI ir pastāvīgi nodrošinājis mūsu projektiem vistalantīgākos un visuzcītīgākos darbiniekus, ar kādiem man bijis tas gods strādāt visas manas karjeras laikā. Pasaules līmenis!”

Stīvens Mālštets (Stephen Mahlstedt)
Carpathia platformas izstrādes direktors

Altum

„Risinājums ļauj sagatavot apmēram 300 dažādu veidu pārskatus, un šis skaits turpina augt. Šis risinājums vienkāršo pārskatu sagatavošanu, ļauj lietotājiem pielāgot pārskatus un sagatavot tos arī par iepriekšējiem periodiem. Mūsu sadarbība ar Exigen Services ir nesusi panākumus.”

Arnis Kalniņš
Altum IT direktors

Latvijas Republikas Saeima

„Saeimas integrētā informācijas sistēma atbilst vismodernākajām parlamenta informācijas sistēmām. Ļoti lepojos ar to, ka daudzi ārvalstu parlamentu pārstāvji, kuri viesojas Saeimā, uzskata, ka mūsu sistēma varētu kalpot kā paraugs viņu sistēmām.”

Anita Dūdiņa
Saeimas Informācijas nodaļas vadītāja

Valsts kase

„Valsts budžeta informācijas sistēma atbalsta vienu no būtiskākajām Latvijas Republikas Valsts kases funkcijām. Tādēļ sistēmai jāatbilst augstiem datu drošības un veiktspējas standartiem. Exigen Services ir apliecinājusi sevi kā uzticams partneris, kurš izpilda uzdevumus laikā, nodrošinot atbilstību mūsu augstajām kvalitātes prasībām.”

Māris Klimavičius
Valsts kases IT direktora vietnieks