ĪSUMĀ
PAR MUMS

Exigen Services Latvia ir starptautisks, pieredzes bagāts Informācijas tehnoloģiju uzņēmums. Vairāk nekā 25 gadu laikā ir uzkrāta pieredze un izveidota ekspertīze stratēģiski nozīmīgu, apjomīgu un integrētu IT sistēmu izstrādei valsts un privātajam sektoram.

Exigen Services Latvia ir starptautisks, pieredzes bagāts Informācijas tehnoloģiju uzņēmums, kas specializējas stratēģiski nozīmīgu, apjomīgu un integrētu IT sistēmu izstrādei valsts un privātajam sektoram.

Pateicoties starptautiski atzītai profesionālajai kompetencei, augstiem kvalitātes standartiem, tehnoloģiju pārzināšanai un nozaru pieredzei, uzņēmuma speciālistu komanda spējīga izstrādāt daudzveidīgus IT risinājumus vietējam un eksporta tirgum. Tostarp biznesa vadības un e-pārvaldes risinājumus, BI, POS sistēmas un mobilos risinājumus.

Mūsu risinājumi atbalsta klienta biznesa izaugsmi, konkurētspējīgas priekšrocības, maržas paaugstināšanu, vienlaikus nodrošinot procesu caurspīdību un mazinot sarežģītību.

Uzņēmuma mātesuzņēmums ir amerikāņu IT konsultāciju sabiedrība Return on Intelligence (ROI).

 1995
 Return on Intelligence Inc (USA)
Nodarbināti speciālisti: 280
 Rīga, Liepāja, Jelgava
 LVS EN ISO 9001:2009 (Auditors BVL)
 Vācija, Šveice, Apvienotā Karaliste, ASV
 Angliski, vāciski, krieviski, latviski
 11,77 M EUR (2017)
 SAP, IBM, Microsoft, Oracle

Vadība


Misija, Vīzija, Vērtības


Misija

Exigen Services Latvia – ilgtspējīgs un sociāli atbildīgs uzņēmums, kas nodrošina iespēju mūsu mazbērniem strādāt un dzīvot plaukstošā Latvijā.

Vīzija

Exigen Services Latvia – vadošais IT risinājumu piegādātājs un konsultants, kas rada augstu pievienoto vērtību sadarbības partneru biznesam.

Vērtības

KOMPETENCE

Mēs esam aktīvi, zinoši, inovatīvi un radoši.

PARTNERĪBA

Kopā ar klientiem un sadarbības partneriem esam vienota, saliedēta, uz rezultātu orientēta komanda.

UZTICAMĪBA

Mēs pildām dotos solījumus, esam atvērti un godīgi.

IEGULDĪJUMS SABIEDRĪBĀ


Ziedojumi izglītības projektiem vairāk nekā 52 000 EUR

Mēs īstenojam ilgtspējīgu un atbildīgu uzņēmējdarbību, piepildot uzņēmuma misiju. Mūsu fokuss ir pilnveidot nākotnes informācijas sabiedrības attīstību, kur centrā ir izglītība. Mūsu atbalsts un stipendijas dažādu programmu ietvaros izglīto jaunos IT jomas talantus visos līmeņos un veicina IT zinātnes un inovāciju attīstību Latvijā.

Uzņēmums ir vienīgais programmatūru izstrādātājs Latvijā, kam ir piešķirta sudraba kategorija ikgadējā Ilgtspējas indeksa novērtējumā kopš 2012. gada.

Dalība organizācijās


BALVAS UN ATZINĪBAS


IT NOZARES BALVAS

2007.gads PLATĪNA PELE

Kategorija: e-pārvalde un e-pakalpojumi | Par risinājuma “Elektroniskās deklarēšanas sistēma” izveidi Valsts ieņēmuma dienestam.

2012.gads PLATĪNA PELE

Kategorija: e-pakalpojumi | Par risinājuma “E-pakalpojumi un infrastruktūra” izveidi Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrai.

2014.gads DIPLOMS

Kategorija: e-pārvalde | Par risinājuma “Nodokļu maksātāju apziņošanas sistēma Elektroniskās deklarēšanas sistēmā” izveidi Valsts ieņēmumu dienestam.

2015.gads PLATĪNA PELE

Kategorija: e-pārvalde, e-pakalpojumi sabiedrībai | Par risinājuma “Elektroniskā algas nodokļu grāmatiņa” ieviešanu Valsts ieņēmumu dienestam.

 

UZŅĒMĒJDARBĪBAS BALVAS

ILGTSPĒJAS INDEKSS

Sudraba kategorija ikgadējā Ilgtspējas indeksa novērtējumā kopš 2012. gada.

LABĀKAIS DARBA DEVĒJS LATVIJĀ

Latvijas Darba devēju konfederācijas gada balva “Labākais darba devējs Latvijā 2014.gadā”

LATVIJAS DARBA DEVĒJU ZĪMOLU TOPS

Exigen Services Latvija ir novērtējuma “Latvijas darba devēju zīmolu tops 2017” 6.vietas ieguvējs Latvijā un ieņem augstāko novērtējumu IT programmizstrādes uzņēmumu vidū.

Return On Intelligence pasaulē


ROI map

SĀCIET PĀREJU UZ DIGITĀLĀM TEHNOLOĢIJĀM JAU ŠODIEN!