IEPAZĪSTINĀM
AR MŪSU
KOMANDU

Uzņēmums Exigen Services Latvia ir viens no lielākajiem starptautiskās grupas Return on Intelligence, izstrādes centriem. Mūsu komandā strādā vairāk nekā 200 pieredzējušu profesionāļu un sekmīgi darbojas revolucionāru tehnoloģiju izpētes jomā, nodrošinot klientiem aizvien jaunas iespējas.

Exigen Services Latvia ir īstā vieta Tev, ja vēlies:

  • Radoši pielietot savas zināšanas un jaunākās tehnoloģijas;
  • Piedalīties vērienīgos starptautiskos un sabiedrībai nozīmīgos projektos;
  • Darboties draudzīgā, starptautiskā komandā;
  • Veidot daudzsološu karjeru augošā uzņēmumā.

Lai veidotu ilgtermiņa partnerību ar klientiem, mums ir ļoti būtiska kvalitatīvu rezultātu sasniegšana ikvienā izstrādes posmā. Un tas ir iespējams tikai kopā ar lielisku komandu!

Mēs esamkomanda Austris
Mācāmiesvisu dzīvi Vita
Videprofesionālaiizaugsmei Sandra
PIEVIENOJIES

Mūsu komandā allaž būs vieta entuziastiskam komandas spēlētājam neatkarīgi no tā, vai esat students vai pieredzējis, karjeras pārmaiņām gatavs IT speciālists, kurš vēlas strādāt ar progresīvām tehnoloģijām un turpināt mainīt mūsdienu pasauli.

Gaidīsim Jūsu vēstuli un CV: darbs@exigenservices.com

Aktuālās vakancesKOPĀ
AR MUMS

Jūs vienmēr būsiet progresīvu biznesa notikumu priekšplānā un strādāsiet ar modernām tehnoloģijām. Jūsu rīcībā būs labākie izstrādes rīki, struktūras un metodes, ko Jūs turpināsiet pilnveidot. Strādājot starptautiskā komandā, Jūs iepazīsiet lieliskus, motivētus un draudzīgus kolēģus, ar kuriem kopā ceļš līdz labākajam iespējamam rezultātam būs aizraujoša piedzīvojuma vērts!

Vairāk kā 20 darbības gadu laikā mums ir izdevies izveidot stabilu, uzticamu uzņēmumu ar motivējošu darba vidi un personīgās izaugsmes iespējām katram darbiniekam.

Mēs lepojamies ar labi izglītotiem darbiniekiem un atbalstām viņu turpmāko izglītošanos. Katrs astotais darbinieks pašlaik turpina mācības, tāpēc mēs radām iespējas studējošiem darbiniekiem apvienot darba pienākumus ar mācībām. Tālākai profesionālai izaugsmei nodrošinām apmācību programmas un sertifikācijas gan jaunākajās tehnoloģijās, gan citās darbam nepieciešamās prasmēs.

Starptautiskas komandas
Elastīgs darba laiks
Sociālie labumi
Apmācības
Moderns birojs
Auto stāvvieta