30.08.2017

Turpinām atbalstīt kustību “Iespējamā misija”

Mirkli pirms jaunā mācību gada sākuma – 28.augustā Exigen Services Latvia valdes priekšsēdētājs Māris Dreimanis un valdes priekšsēdētāja vietnieks Uldis Smilts devās uz pieņemšanu pie Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa.

Šī bija tikšanās ar Iespējamās misijas (IM) jaunajiem dalībniekiem un programmas atbalstītājiem, lai paustu atbalstu programmai un tās domubiedriem un vēlētu jaunajiem skolotājiem iedvesmu, spēku un neatlaidību, uzsākot mācību gadu ļoti nozīmīgajā profesijā – skolotājs.

Mūsu uzņēmums ir kustības “Iespējamā Misija” atbalstītājs jau daudzu gadu garumā. Arī šajā mācību gadā ar mūsu atbalstu reģiona skolās strādās divi jaunie skolotāji – “Iespējamās misijas” dalībnieki Madara Grenovska un Mārtiņš Rozenbergs

“Mūsu visu mērķis ir nodrošināt iespējas Latvijas bērniem saņemt kvalitatīvu izglītību neatkarīgi no viņu dzīves vietas un nodrošinājuma, jo tas ir vienīgais ceļš uz stipru Latviju. Šodienas mainīgajā pasaulē izglītības misija ir ne tikai sniegt zināšanas, bet arī attīstīt daudzveidīgas prasmes. Pašlaik noritošā izglītības satura pārveide uz kompetencēs balstītu izglītību ir solis šajā virzienā. Atzinīgi vērtējama Iespējamās misijas dalībnieku vēlme iesaistīties, sniedzot Latvijas jauniešiem zināšanas, iedvesmojot viņus jauniem sasniegumiem un palīdzot katram skolēnam ceļā uz viņa individuālo izcilību,“ uzrunā jaunajiem skolotājiem teica Valsts prezidents Raimonds Vējonis.