04.10.2017

Sveicam skolēnu informātikas olimpiādes dalībniekus Prezidenta pilī

4.oktotbrī svinīgā pasākumā pie Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa Rīgas pilī notika svinīgs pasākums, kurā tika sveikti starptautisko mācību priekšmetu olimpiāžu dalībnieki. Pasākumā piedalījās arī olimpiāžu komandu vadītāji, mentori un skolotāji, kā arī atbalstītāji.

27 skolēnu no visas Latvijas vidū – arī jaunie IT talanti – pasaules skolēnu olimpiādes dalībnieki.

“Patiesu izcilību nav iespējams izstāstīt, bet to var parādīt iedvesmojošs piemērs. Daloties ar savu pieredzi, jūs iedrošināsiet daudzus citus jauniešus apzināties savas stiprās puses un jomu, kurā pilnveidoties un sasniegt savu zināšanu virsotnes,” sveicot starptautisko olimpiāžu laureātus uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Exigen Services Latvia ir viens no galvenajiem IT izlases komandas atbalstītājiem visos sacensību posmos. Valdes priekšsēdētājs Māris Dreimanis sveica Latvijas jaunos IT talantus – pasaules skolēnu informātikas olimpiādes dalībniekus. “Priecājamies par izcīnīto medaļu un Latvijā izskolotajiem talantiem, kas spēj sacensties ar pasaules IT lielvalstīm un rādīt labu sniegumu, lai arī medaļu klāsts ir mazāks, nekā iepriekšējos gados. Pateicamies komandas dalībniekiem, kā arī viņu skolotājiem, treneriem un vecākiem par ieguldīto milzīgo darbu mūsu nākotnes speciālistu audzināšanā!,” uzsver Māris Dreimanis, Exigen Services Latvia valdes priekšsēdētājs.

Skolēni saņēma Uzņēmuma piemiņas suvenīrus un Zelta Sertifikātus, kas garantē praksi mūsu Uzņēmumā, ja skolēni turpinās studijas IT nozarē un meklēs prakses vietas. Mūsu pateicību un piemiņas suvenīrus saņēma arī informātikas olimpiādes komandas vadītāji un skolotāji.

Šogad pasaules IT olimpiāde notika Irānas galvaspilsētā Teherānā, tajā Latvijas komandas dalībnieks Ingus Jānis Pretkalniņš izcīnīja sudraba medaļu.